PolskiAngielski
Schowek 0
Twój schowek jest pusty
Koszyk 0
Twój koszyk jest pusty ...
Strona główna » ELEKTRONARZĘDZIA » SZLIFIERKI » KĄTOWE » SZLIFIERKA KĄTOWA AKUMULATOROWA 125MM 18V LI-LO MAKPAC
SZLIFIERKA KĄTOWA AKUMULATOROWA 125MM 18V LI-LO MAKPACSZLIFIERKA KĄTOWA AKUMULATOROWA 125MM 18V LI-LO MAKPAC
SZLIFIERKA KĄTOWA AKUMULATOROWA 125MM 18V LI-LO MAKPAC
SZLIFIERKA KĄTOWA AKUMULATOROWA 125MM 18V LI-LO MAKPAC

SZLIFIERKA KĄTOWA AKUMULATOROWA 125MM 18V LI-LO MAKPAC

Koszt wysyłki: od 9,90 zł

Numer katalogowy: M DGA504ZJ

Kod producenta: DGA504ZJ

Stan magazynowy:

Kod EAN: 088381683951

Waga: 2,00 kg

Cena brutto: 1 217,66 zł

Cena netto: 989,97 zł

Ilość:
-+
SZT
Dodaj do koszyka

dodaj do schowka

  • Opis produktu
  • Recenzje produktu (0)

Dane techniczne:

Średnica tarczy: 125 mm
Napięcie akumulatora: 18 V
Typ akumulatora: Li-Ion
Max prędkość obrotowa: 8500 rpm
Silnik bezszczotkowy: tak
Mocowanie osprzętu: M14
Opakowanie: walizka systemowa
Wymiary (długość całkowita) 362 mm
Masa: 2,5 kg


Lekka i poręczna szlifierka kątowa do tarcz o średnicy 125 mm
Wąska obudowa silnika pozwala na wygodny i bezpieczny chwyt szlifierki
BLDC - bezszczotkowy silnik prądu stałego
Technologia XPT - podwyższona odporność na pył i wilgoć
Funkcja anty-restart zabezpiecza przed przypadkowym uruchomieniem po zamontowaniu akumulatora
Automatyczna kontrola prędkości obrotowej w zależności od rodzaju wykonywanej pracy
Nie współpracuje z akumulatorem BL1815

Osłona tarczy szlifierskiej 125mm123145-8
Uchwyt boczny 158237-4
Kołnierz mocujący 224415-9
Nakrętka kołnierza 224554-5
Klucz do nakrętki kontrującej 782423-1
Walizka sytemowa MACPAC TYP 3821551-8
Wkłąd do walizki MAKPAC 838175-3
Tarcza do szlifowania zgrubnego A-80656
**
Bez akumulatora i ładowarki

Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.

Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.

Pozostałe produkty z kategorii
SZLIFIERKA KĄTOWA 2600W 230MM

SZLIFIERKA KĄTOWA 2600W 230MM

675,48 zł brutto549,17 zł netto
SZT Do koszyka
SZLIFIERKA KĄTOWA 125MM 1900W REG. OBR.

SZLIFIERKA KĄTOWA 125MM 1900W REG. OBR.

1 134,56 zł brutto922,41 zł netto
SZT Do koszyka
SZLIFIERKA KĄTOWA AKUMULATOROWA 125MM 18V 2*5,0AH LI-LO MAKP
SZT Do koszyka
ostatnio oglądane produkty
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu