Koszt wysyłki: od 9,90 zł
Numer katalogowy: DGA504ZJ
Kod producenta: DGA504ZJ
Stan magazynowy:
Kod EAN: 0088381683951
Stan produktu: Nowy
Waga: 0,00 kg
Informacje dodatkowe: walizka transportowa w zestawie
EAN (GTIN): 0088381683951
Waga produktu z opakowaniem jednostkowym: 2.5
Rodzaj: szlifierka kątowa
Marka: Makita
Kod producenta: DGA504ZJ
Maksymalna prędkość obrotowa: 8500
Rodzaj zasilania: akumulatorowe
Średnica tarczy: 125
Waga urządzenia: 2.5
Napięcie zasilania: 18
SZLIFIERKA KĄTOWA AKUMULATOROWA 125MM 18V LI-LO MAKPAC MAKITA
M DGA504ZJ
Dane techniczne:
Średnica tarczy: 125 mm
Napięcie akumulatora: 18 V
Typ akumulatora: Li-Ion
Max prędkość obrotowa: 8500 rpm
Silnik bezszczotkowy: tak
Mocowanie osprzętu: M14
Opakowanie: walizka systemowa
Wymiary (długość całkowita) 362 mm
Masa: 2,5 kg
Lekka i poręczna szlifierka kątowa do tarcz o średnicy 125 mm
Wąska obudowa silnika pozwala na wygodny i bezpieczny chwyt szlifierki
BLDC - bezszczotkowy silnik prądu stałego
Technologia XPT - podwyższona odporność na pył i wilgoć
Funkcja anty-restart zabezpiecza przed przypadkowym uruchomieniem po zamontowaniu akumulatora
Automatyczna kontrola prędkości obrotowej w zależności od rodzaju wykonywanej pracy
Nie współpracuje z akumulatorem BL1815
Osłona tarczy szlifierskiej 125mm123145-8
Uchwyt boczny 158237-4
Kołnierz mocujący 224415-9
Nakrętka kołnierza 224554-5
Klucz do nakrętki kontrującej 782423-1
Walizka sytemowa MACPAC TYP 3821551-8
Wkłąd do walizki MAKPAC 838175-3
Tarcza do szlifowania zgrubnego A-80656
**
Bez akumulatora i ładowarki


Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.