PolskiAngielski
Schowek 0
Twój schowek jest pusty
Koszyk 0
Twój koszyk jest pusty ...
Strona główna » Dom i Ogród » Narzędzia » Szlifierki » SZLIFIERKA KĄTOWA AKUMULATOROWA 125MM 18V LI-LO MA
SZLIFIERKA KĄTOWA AKUMULATOROWA 125MM 18V LI-LO MASZLIFIERKA KĄTOWA AKUMULATOROWA 125MM 18V LI-LO MASZLIFIERKA KĄTOWA AKUMULATOROWA 125MM 18V LI-LO MASZLIFIERKA KĄTOWA AKUMULATOROWA 125MM 18V LI-LO MASZLIFIERKA KĄTOWA AKUMULATOROWA 125MM 18V LI-LO MA
SZLIFIERKA KĄTOWA AKUMULATOROWA 125MM 18V LI-LO MA
SZLIFIERKA KĄTOWA AKUMULATOROWA 125MM 18V LI-LO MA
SZLIFIERKA KĄTOWA AKUMULATOROWA 125MM 18V LI-LO MA
SZLIFIERKA KĄTOWA AKUMULATOROWA 125MM 18V LI-LO MA
SZLIFIERKA KĄTOWA AKUMULATOROWA 125MM 18V LI-LO MA

SZLIFIERKA KĄTOWA AKUMULATOROWA 125MM 18V LI-LO MA

Koszt wysyłki: od 9,90 zł

Numer katalogowy: DGA504ZJ

Kod producenta: DGA504ZJ

Stan magazynowy:

Kod EAN: 0088381683951

Stan produktu: Nowy

Waga: 0,00 kg

Informacje dodatkowe: walizka transportowa w zestawie

EAN (GTIN): 0088381683951

Waga produktu z opakowaniem jednostkowym: 2.5

Rodzaj: szlifierka kątowa

Marka: Makita

Kod producenta: DGA504ZJ

Maksymalna prędkość obrotowa: 8500

Rodzaj zasilania: akumulatorowe

Średnica tarczy: 125

Waga urządzenia: 2.5

Napięcie zasilania: 18

Cena brutto: 924,00 zł

Cena netto: 751,22 zł

Ilość:
-+
szt.
Dodaj do koszyka

dodaj do schowka

  • Opis produktu
  • Recenzje produktu (0)

SZLIFIERKA KĄTOWA AKUMULATOROWA 125MM 18V LI-LO MAKPAC MAKITA

M DGA504ZJ

Dane techniczne:

Średnica tarczy: 125 mm

Napięcie akumulatora: 18 V

Typ akumulatora: Li-Ion

Max prędkość obrotowa: 8500 rpm

Silnik bezszczotkowy: tak

Mocowanie osprzętu: M14

Opakowanie: walizka systemowa

Wymiary (długość całkowita) 362 mm

Masa: 2,5 kg

Lekka i poręczna szlifierka kątowa do tarcz o średnicy 125 mm

Wąska obudowa silnika pozwala na wygodny i bezpieczny chwyt szlifierki

BLDC - bezszczotkowy silnik prądu stałego

Technologia XPT - podwyższona odporność na pył i wilgoć

Funkcja anty-restart zabezpiecza przed przypadkowym uruchomieniem po zamontowaniu akumulatora

Automatyczna kontrola prędkości obrotowej w zależności od rodzaju wykonywanej pracy

Nie współpracuje z akumulatorem BL1815

Osłona tarczy szlifierskiej 125mm123145-8

Uchwyt boczny 158237-4

Kołnierz mocujący 224415-9

Nakrętka kołnierza 224554-5

Klucz do nakrętki kontrującej 782423-1

Walizka sytemowa MACPAC TYP 3821551-8

Wkłąd do walizki MAKPAC 838175-3

Tarcza do szlifowania zgrubnego A-80656

**

Bez akumulatora i ładowarki

Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.

Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.

Pozostałe produkty z kategorii
SZLIFIERKA STOŁOWA 250W MAKITA

SZLIFIERKA STOŁOWA 250W MAKITA

765,00 zł brutto621,95 zł netto
szt. Do koszyka
SZLIFIERKA KĄTOWA 125MM 900W 3000-12000 MIN/1 GRAP
szt. Do koszyka
SZLIFIERKA KĄTOWA AKUMULATOROWA 125MM 18V 2*5,0AH

SZLIFIERKA KĄTOWA AKUMULATOROWA 125MM 18V 2*5,0AH

1 990,00 zł brutto1 617,89 zł netto
szt. Do koszyka
ostatnio oglądane produkty
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu