Koszt wysyłki: od 9,90 zł
Numer katalogowy: DGA506ZJ
Kod producenta: DGA506ZJ
Stan magazynowy:
Kod EAN: 0088381814355
Stan produktu: Nowy
Waga: 0,00 kg
Informacje dodatkowe: walizka transportowa w zestawie
EAN (GTIN): 0088381814355
Waga produktu z opakowaniem jednostkowym: 5
Rodzaj: szlifierka kątowa
Marka: Makita
Kod producenta: DGA506ZJ
Maksymalna prędkość obrotowa: 8500
Rodzaj zasilania: akumulatorowe
Wysokość urządzenia: 151
Szerokość urządzenia: 140
Długość urządzenia: 362
Średnica tarczy: 125
Waga urządzenia: 2.35
Napięcie zasilania: 18
SZLIFIERKA KĄTOWA AKUMULATOROWA 125MM 18V 0*AH LI-LO MAKPAC MAKITA
M DGA506ZJ
Dane techniczne:
Typ zasilania: akumulatorowe
Średnica tarczy: 125 mm
Napięcie akumulatora: 18 V
Typ akumulatora: Li-Ion
Max prędkość obrotowa: 8500 rpm
Silnik bezszczotkowy: tak
Mocowanie osprzętu: M14
Opakowanie: walizka systemowa
Masa: 2,6 kg
BLDC - bezszczotkowy silnik prądu stałego
Technologia XPT - podwyższona odporność na pył i wilgoć
Funkcja anty-restart zabezpiecza przed przypadkowym uruchomieniem po zamontowaniu akumulatora
Automatyczna kontrola prędkości obrotowej w zależności od rodzaju wykonywanej pracy
Posiada funkcję anti-kickback oraz hamulec elektryczny
Lekka i poręczna szlifierka kątowa do tarcz o średnicy 125 mm
Wąska obudowa silnika pozwala na wygodny i bezpieczny chwyt szlifierki
Nie współpracuje z akumulatorami BL1811G, BL1813G, BL1815G (bez elektroniki) oraz akumulatorem BL1815 (18 V / 1,3 Ah)
Osłona tarczy szlifierskiej 125mm123145-8
Uchwyt boczny 158237-4
Kołnierz mocujacy 224415-9
Nakretka kołnierza 224554-5
Klucz do nakrętki kontrującej 782423-1
Walizka systemowa MAKPAC TYP 3821551-8
Wkład do walizki MAKPAC 838175-3
Tarcza do szlifowania zgrubnego A-80656
**
Bez akumulatorów i ładowarki


Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.