PolskiAngielski
Schowek 0
Twój schowek jest pusty
Koszyk 0
Twój koszyk jest pusty ...
Strona główna » Dom i Ogród » Narzędzia » Szlifierki » SZLIFIERKA KĄTOWA AKUMULATOROWA 125MM 18V 0*AH LI-
SZLIFIERKA KĄTOWA AKUMULATOROWA 125MM 18V 0*AH LI-SZLIFIERKA KĄTOWA AKUMULATOROWA 125MM 18V 0*AH LI-SZLIFIERKA KĄTOWA AKUMULATOROWA 125MM 18V 0*AH LI-SZLIFIERKA KĄTOWA AKUMULATOROWA 125MM 18V 0*AH LI-SZLIFIERKA KĄTOWA AKUMULATOROWA 125MM 18V 0*AH LI-SZLIFIERKA KĄTOWA AKUMULATOROWA 125MM 18V 0*AH LI-SZLIFIERKA KĄTOWA AKUMULATOROWA 125MM 18V 0*AH LI-SZLIFIERKA KĄTOWA AKUMULATOROWA 125MM 18V 0*AH LI-SZLIFIERKA KĄTOWA AKUMULATOROWA 125MM 18V 0*AH LI-SZLIFIERKA KĄTOWA AKUMULATOROWA 125MM 18V 0*AH LI-SZLIFIERKA KĄTOWA AKUMULATOROWA 125MM 18V 0*AH LI-SZLIFIERKA KĄTOWA AKUMULATOROWA 125MM 18V 0*AH LI-SZLIFIERKA KĄTOWA AKUMULATOROWA 125MM 18V 0*AH LI-SZLIFIERKA KĄTOWA AKUMULATOROWA 125MM 18V 0*AH LI-SZLIFIERKA KĄTOWA AKUMULATOROWA 125MM 18V 0*AH LI-SZLIFIERKA KĄTOWA AKUMULATOROWA 125MM 18V 0*AH LI-
SZLIFIERKA KĄTOWA AKUMULATOROWA 125MM 18V 0*AH LI-
SZLIFIERKA KĄTOWA AKUMULATOROWA 125MM 18V 0*AH LI-
SZLIFIERKA KĄTOWA AKUMULATOROWA 125MM 18V 0*AH LI-
SZLIFIERKA KĄTOWA AKUMULATOROWA 125MM 18V 0*AH LI-
SZLIFIERKA KĄTOWA AKUMULATOROWA 125MM 18V 0*AH LI-
SZLIFIERKA KĄTOWA AKUMULATOROWA 125MM 18V 0*AH LI-
SZLIFIERKA KĄTOWA AKUMULATOROWA 125MM 18V 0*AH LI-
SZLIFIERKA KĄTOWA AKUMULATOROWA 125MM 18V 0*AH LI-
SZLIFIERKA KĄTOWA AKUMULATOROWA 125MM 18V 0*AH LI-
SZLIFIERKA KĄTOWA AKUMULATOROWA 125MM 18V 0*AH LI-
SZLIFIERKA KĄTOWA AKUMULATOROWA 125MM 18V 0*AH LI-
SZLIFIERKA KĄTOWA AKUMULATOROWA 125MM 18V 0*AH LI-
SZLIFIERKA KĄTOWA AKUMULATOROWA 125MM 18V 0*AH LI-
SZLIFIERKA KĄTOWA AKUMULATOROWA 125MM 18V 0*AH LI-
SZLIFIERKA KĄTOWA AKUMULATOROWA 125MM 18V 0*AH LI-
SZLIFIERKA KĄTOWA AKUMULATOROWA 125MM 18V 0*AH LI-

SZLIFIERKA KĄTOWA AKUMULATOROWA 125MM 18V 0*AH LI-

Koszt wysyłki: od 9,90 zł

Numer katalogowy: DGA506ZJ

Kod producenta: DGA506ZJ

Stan magazynowy:

Kod EAN: 0088381814355

Stan produktu: Nowy

Waga: 0,00 kg

Informacje dodatkowe: walizka transportowa w zestawie

EAN (GTIN): 0088381814355

Waga produktu z opakowaniem jednostkowym: 5

Rodzaj: szlifierka kątowa

Marka: Makita

Kod producenta: DGA506ZJ

Maksymalna prędkość obrotowa: 8500

Rodzaj zasilania: akumulatorowe

Wysokość urządzenia: 151

Szerokość urządzenia: 140

Długość urządzenia: 362

Średnica tarczy: 125

Waga urządzenia: 2.35

Napięcie zasilania: 18

Cena brutto: 910,00 zł

Cena netto: 739,84 zł

Ilość:
-+
szt.
Dodaj do koszyka

dodaj do schowka

  • Opis produktu
  • Recenzje produktu (0)

SZLIFIERKA KĄTOWA AKUMULATOROWA 125MM 18V 0*AH LI-LO MAKPAC MAKITA

M DGA506ZJ

Dane techniczne:

Typ zasilania: akumulatorowe

Średnica tarczy: 125 mm

Napięcie akumulatora: 18 V

Typ akumulatora: Li-Ion

Max prędkość obrotowa: 8500 rpm

Silnik bezszczotkowy: tak

Mocowanie osprzętu: M14

Opakowanie: walizka systemowa

Masa: 2,6 kg

BLDC - bezszczotkowy silnik prądu stałego

Technologia XPT - podwyższona odporność na pył i wilgoć

Funkcja anty-restart zabezpiecza przed przypadkowym uruchomieniem po zamontowaniu akumulatora

Automatyczna kontrola prędkości obrotowej w zależności od rodzaju wykonywanej pracy

Posiada funkcję anti-kickback oraz hamulec elektryczny

Lekka i poręczna szlifierka kątowa do tarcz o średnicy 125 mm

Wąska obudowa silnika pozwala na wygodny i bezpieczny chwyt szlifierki

Nie współpracuje z akumulatorami BL1811G, BL1813G, BL1815G (bez elektroniki) oraz akumulatorem BL1815 (18 V / 1,3 Ah)

Osłona tarczy szlifierskiej 125mm123145-8

Uchwyt boczny 158237-4

Kołnierz mocujacy 224415-9

Nakretka kołnierza 224554-5

Klucz do nakrętki kontrującej 782423-1

Walizka systemowa MAKPAC TYP 3821551-8

Wkład do walizki MAKPAC 838175-3

Tarcza do szlifowania zgrubnego A-80656

**

Bez akumulatorów i ładowarki

Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.

Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.

Pozostałe produkty z kategorii
SZLIFIERKA PROSTA 400W 6MM 25000 OBR/MIN MAKITA

SZLIFIERKA PROSTA 400W 6MM 25000 OBR/MIN MAKITA

751,00 zł brutto610,57 zł netto
szt. Do koszyka
SZLIFIERKA TAŚMOWA 650W REGULACJA OBROTÓW MAKITA
szt. Do koszyka
SZLIFIERKA KĄTOWA 18V YATO

SZLIFIERKA KĄTOWA 18V YATO

474,00 zł brutto385,37 zł netto
szt. Do koszyka
ostatnio oglądane produkty
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu